call Helista Kultuurikeskuse kassasse   +372 33 77 001   

BEST kjkk OHTUL BR 1024x636Kohtla-Järve Kultuurikeskus

Selle ajaloolise majata ei kujuta Kohtla-Järvet ettegi. Hoone on ehitatud neoklassitsismi stiilis ja on Eestis ainulaade arhitektuurimälestis. Sisekujundus annab sellele kordumatu pidulikkuse õhkkonna. Vaate- ja tantsusaalid on varustatud kaasaegse tehnikaga, mis võimaldab läbiviia erinevaid sündmusi – kammerlikke ja suuremaid kontsertprogramme, teatrietendusi, laste meelelahutusprogramme, konverentse, seminare ja ka näitusi.

Kohtla-Järve Kultuurikeskus – maja kus elab PIDU.

 

vahtra

Vahtra Loomekeskus loodi 2011.aastal. Siin leiab igaüks omale meelepärase tegevuse sõltuvalt tema soovidele, maitsele ja võimalustele: meistriklassid, vokaali-, tantsu-, kunsti-, spordi-, joogatunnid, jne. See on koht, kus kogenenud juhendajad on valmis jagama oma teadmisi ja oskusi. Loomingukeskus on juba ammu saanud koduks paljudele rahvuskultuuriseltsidele ja ka linna erivajadustega inimeste klubidele. Avarad klassid, spordi- vaate- ja banketisaalid võimaldavad läbi viia erineva suunitlusega sündmusi ja projekte. Vahtra Loomekeskus – uued võimalused linnaelanike loominguliseks ja sotsiaalseks arenguks. Kutsume Vahtra Loomekeskusesse osalema huvitegevuses!

 

Sompa klubi4

Sompa Klubi on Kohtla-Järve Sompa linnaosa kultuurikandja juba 55-st aastast. Asukohaks Humala tn.1. Hoone mugav asukoht selle külastamiseks on toonud majja hulgaliselt asjahuvilisi nii erinevatele sündmustele kui ka projektilistele üritustele. Kogu huviringide tegevus on ülesehitatud nii, et igale maitsele oleks võimalikult meelepärane meelelahutus oma linnaosas kättesaadav.

Kohtla-Järve Kultuurikeskus
Telefon: 33 66 169
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

mail Soovid saada ürituste kohta infot e-postile? Liitu meie uudiskirjaga!